2024-10-06 18:00

Where to watch Stadion Aviles – Lenense Live Stream

Witamy wszystkich fanów piłki nożnej! Z przyjemnością oferujemy wam transmisję na żywo meczu Aviles Stadium – Lenense, który odbędzie się 2024-10-06 w ramach turnieju HISZPANIA: Tercera RFEF. Mecz ma rozpocząć się o godzinie 18:00. Gospodarze zebrali pięć punktów w pięciu meczach ligowych i zajmują 15. miejsce w tabeli, podczas gdy goście mają siedem punktów i zajmują obecnie 10. miejsce. Aviles Stadium w ostatnim czasie walczyło z formą, wygrywając tylko jeden z ostatnich pięciu meczów. W tym czasie strzelili pięć bramek i stracili osiem, a jedyne zwycięstwo odnieśli przeciwko ostatniemu zespołowi w tabeli. Przegrali również z liderem ligi i zremisowali z zespołem ze środka tabeli. Lenense z kolei jest w lepszej formie, wygrywając dwa z ostatnich pięciu meczów. W tym czasie strzelili siedem bramek i stracili pięć, a zwycięstwa odnieśli przeciwko zespołowi ze środka tabeli i zespołowi walczącemu o utrzymanie. Przegrali również z liderem ligi i zremisowali z zespołem z górnej połowy tabeli. Obie drużyny spotkały się już pięć razy, Lenense wygrywało trzykrotnie, a Aviles Stadium dwukrotnie. Lenense zdobyło w tych meczach osiem bramek, a Aviles Stadium pięć. Najlepszym strzelcem w tych meczach jest David Gonzalez z Lenense, który zdobył trzy bramki. Aviles Stadium w tym meczu nie będzie mógł wystawić swojego zawieszonego kapitana, natomiast Lenense nie ma większych obaw o kontuzje. Transmisja na żywo meczu rozpocznie się 10 minut przed rozpoczęciem meczu. Mecz piłkarski Aviles Stadium – Lenense będzie dostępny w archiwum natychmiast po zakończeniu transmisji na żywo. Na naszej stronie możesz znaleźć wszystkie mecze z udziałem zespołów Platense i Rosario Central, aby je nagrać i obejrzeć w dogodnym dla siebie czasie.