2024-10-06 14:00

Where to watch Djurgarden – Kalmar Live Stream

Witamy wszystkich kibicow pilki noznej! Z przyjemnoscia oferujemy wam transmisje na zywo meczu Djurgarden – Kalmar, ktory odbędzie się 2024-10-06 w ramach rozgrywek SWEDEN: Allsvenskan. Mecz ma rozpocząć się o godzinie 14:00. Gospodarze zebrali pięć punktów w pięciu meczach ligowych, co plasuje ich na 15 miejscu w tabeli, podczas gdy ich przeciwnicy zajmują 10 miejsce z siedmioma punktami na koncie. Djurgarden rozpoczął sezon od mieszanych wyników, odnotowując dwa zwycięstwa, jeden remis i dwie porażki w ostatnich pięciu meczach. Ich ostatni wynik to zwycięstwo 2-1 nad IFK Goteborg, a zwycięskiego gola w 89 minucie strzelił Emir Kujovic. Kalmar z kolei zaliczył nieco bardziej stabilny okres, wygrywając dwa, remisując jeden i przegrywając dwa z ostatnich pięciu meczów. Ich ostatni mecz zakończył się zwycięstwem 1-0 nad Varbergs BoIS, a jedynego gola meczu zdobył Oliver Berg. Obie drużyny mają długą i bogatą historię, wielokrotnie stając naprzeciw siebie. Djurgarden ma niewielką przewagę w bezpośrednich starciach, wygrywając 15 z 32 spotkań, podczas gdy Kalmar odniósł zwycięstwo 10 razy. Pozostałe siedem meczów zakończyło się remisem. Djurgarden nie będzie mógł skorzystać z usług Victora Edvardsena, który jest zawieszony w tym meczu. Kalmar z kolei nie ma większych obaw o kontuzje lub zawieszenia. Transmisja na żywo meczu rozpocznie się 10 minut przed jego rozpoczęciem. Mecz piłkarski Djurgarden – Kalmar będzie dostępny w archiwach bezpośrednio po zakończeniu transmisji na żywo. Na naszej stronie można znaleźć wszystkie mecze z udziałem drużyn Platense i Rosario Central, aby je nagrać i obejrzeć w dogodnym dla siebie czasie.