45+1'
Tankov N.
3:0
83'

Witamy wszystkich fanów piłki nożnej! Z przyjemnością oferujemy wam transmisję na żywo meczu Dynamo Petersburg – Twer, który odbędzie się 2024-10-05, w ramach turnieju ROSJA: FNL 2 – Division B. Mecz ma rozpocząć się o 14:00. Gospodarze zebrali siedem punktów w siedmiu meczach ligowych i zajmują 12 miejsce w tabeli, podczas gdy goście mają dziewięć punktów i aktualnie znajdują się na 9 miejscu. Dynamo Petersburg miało mieszany początek sezonu, wygrywając dwa, remisując jeden i przegrywając cztery z siedmiu pierwszych meczów. Zdobyli siedem bramek i stracili osiem, a ich ostatnie spotkanie zakończyło się porażką 2-1 ze SKA-Chabarowsk. Forma Dynama Petersburg była niespójna, a ich jedyne zwycięstwa odniosły przeciwko drużynom z dolnej połowy tabeli. Twer z kolei dobrze zaczął sezon, wygrywając trzy, remisując trzy i przegrywając jeden z siedmiu pierwszych meczów. Zdobyli 10 bramek i stracili sześć, a ich ostatnie spotkanie zakończyło się zwycięstwem 1-0 nad Neftekhimikiem Niżnieczamsk. Twer wykazał się odpornością w swoich występach, zdobywając punkty przeciwko niektórym silniejszym drużynom w lidze. Obie drużyny spotkały się wcześniej cztery razy, Dynamo Petersburg wygrało dwa mecze, a Twer wygrał jeden. Najnowsze spotkanie obu drużyn zakończyło się zwycięstwem 2-1 Dynama Petersburg w marcu 2022 roku. Dynamo Petersburg nie będzie mogło skorzystać z usług zawieszonego pomocnika Aleksandra Żirowa w tym meczu. Twer z kolei nie ma większych problemów z kontuzjami przed meczem. Transmisja na żywo meczu rozpocznie się 10 minut przed rozpoczęciem meczu. Mecz piłkarski Dynamo Petersburg – Twer będzie dostępny w nagraniach natychmiast po transmisji na żywo. Na naszej stronie możesz znaleźć wszystkie mecze z udziałem drużyn Platense i Rosario Central, aby nagrać je i obejrzeć w dogodnym dla ciebie czasie.