2024-10-06 15:30

Where to watch Ennepetal Eintracht Rheine Live Stream

Witamy wszystkich fanów piłki nożnej! Z przyjemnością oferujemy Państwu transmisję na żywo z meczu Ennepetal – Eintracht Rheine, który odbędzie się 2024-10-06, w ramach turnieju NIEMCY: Oberliga Westfalen. Mecz ma rozpocząć się o 15:30. Gospodarze zebrali pięć punktów w pięciu meczach ligowych i zajmują 15. miejsce w tabeli, podczas gdy goście mają siedem punktów i są obecnie na 10. miejscu. Ennepetal miał mieszany początek kampanii, wygrywając dwa razy, remisując raz i przegrywając dwukrotnie. W swoim ostatnim meczu przegrali 2:1 na wyjeździe z VfB Homberg, co zakończyło ich trzymeczową passę bez porażki. W ostatnich pięciu meczach strzelili pięć bramek, tracąc osiem. Warto zauważyć, że udało im się pokonać Rot-Weiß Oberhausen, który w zeszłym sezonie zajął miejsce w górnej połowie tabeli. Eintracht Rheine z kolei również przeżywa nierówny początek sezonu. Wygrali dwa razy, zremisowali raz i przegrali dwa razy, w tym 2:0 z SV Lippstadt 08 w swoim ostatnim meczu. W ostatnich pięciu meczach strzelili cztery bramki i stracili sześć. Odnieśli zwycięstwo 3:1 nad Rot-Weiß Ahlen, którzy w ubiegłym sezonie o włos przegapili awans do trzeciej ligi. Oba zespoły spotkały się ze sobą cztery razy, przy czym Eintracht Rheine ma niewielką przewagę. Wygrali dwa razy, zremisowali raz i przegrali raz, strzelając pięć bramek i tracąc trzy. Ostatnie spotkanie obu drużyn w kwietniu 2022 roku zakończyło się zwycięstwem 1:0 dla Eintracht Rheine, dzięki bramce Yannicka Albrechta. W składzie Ennepetal zabraknie zawieszonego Felixa Casalino, podczas gdy Eintracht Rheine nie ma żadnych zgłoszonych kontuzji lub zawieszeń. Transmisja na żywo z meczu rozpocznie się 10 minut przed rozpoczęciem meczu. Mecz piłkarski Ennepetal – Eintracht Rheine będzie dostępny w nagraniach natychmiast po transmisji na żywo. Na naszej stronie można znaleźć wszystkie mecze z udziałem zespołów Platense i Rosario Central, aby nagrać i obejrzeć je w dogodnym dla siebie czasie.