2024-10-06 11:00

Where to watch Guangdong GZ-Power – Nantong Haimen Live Stream

Witamy wszystkich fanów piłki nożnej! Z przyjemnością oferujemy Państwu transmisję na żywo meczu Guangdong GZ-Power – Nantong Haimen, który odbędzie się 2024-10-06 w ramach turnieju CHINA: Yi League. Mecz ma się rozpocząć o godzinie 11:00. Gospodarze, którzy obecnie zajmują 15 miejsce w tabeli ligowej z zaledwie pięcioma punktami po pięciu meczach, będą gościć zespół gości, który zdobył siedem punktów i zajmuje 10 miejsce. Guangdong GZ-Power, pomimo niskiej pozycji w lidze, wykazało oznaki poprawy w ostatnich tygodniach, odnosząc zwycięstwo w dwóch z pięciu ostatnich meczów. Jednak w tym samym okresie ponieśli również dwie porażki i zremisowali raz, a ich bilans bramkowy wynosi cztery strzelone i pięć straconych. Co godne uwagi, w ostatnim meczu zdołali zremisować z liderem ligi 1:1. Z kolei Nantong Haimen w ostatnich pięciu meczach odnotował mieszane rezultaty, wygrywając dwukrotnie, remisując dwukrotnie i przegrywając raz. Ich siła ofensywna była widoczna, z dziewięcioma strzelonymi golami, ale błędy w obronie doprowadziły do straty siedmiu bramek. W poprzednim meczu z drużyną z górnej połowy tabeli przegrali 1:0. W historii spotkań między tymi dwoma zespołami Guangdong GZ-Power ma niewielką przewagę, wygrywając trzy z pięciu poprzednich spotkań. Nantong Haimen odniósł dwa zwycięstwa, a oba zespoły strzeliły łącznie 15 goli w tych meczach. Najlepszym strzelcem w tych spotkaniach jest Zhang Yunan z Guangdong GZ-Power, który zdobył trzy gole. Jeśli chodzi o informacje o drużynie, Guangdong GZ-Power nie będzie mógł skorzystać z usług pomocnika Luo Jing z powodu zawieszenia, a Nantong Haimen nie zgłosił żadnych absencji. Transmisja na żywo meczu rozpocznie się 10 minut przed rozpoczęciem gry. Mecz piłkarski Guangdong GZ-Power – Nantong Haimen będzie dostępny w nagraniach natychmiast po zakończeniu transmisji na żywo. Na naszej stronie można znaleźć wszystkie mecze z udziałem drużyn Platense i Rosario Central do nagrania i obejrzenia w dogodnym dla Ciebie czasie.