2024-10-05 13:30

Where to watch Guangzhou FC – Guangxi Pingguo Haliao Live Stream

Witamy wszystkich fanów piłki nożnej! Z przyjemnością oferujemy wam transmisję na żywo meczu Guangzhou FC – Guangxi Pingguo Haliao, który odbędzie się 2024-10-05 w ramach turnieju CHINA: Jia League. Początek meczu zaplanowano na godzinę 13:30. Gospodarze zebrali pięć punktów w pięciu meczach ligowych i zajmują 15 miejsce w tabeli, podczas gdy goście mają siedem punktów i aktualnie znajdują się na 10 miejscu. Guangzhou FC w ostatnich tygodniach zmaga się z formą, wygrywając tylko jeden z ostatnich pięciu meczów we wszystkich rozgrywkach. W tym czasie strzelili pięć goli i stracili osiem, a jedyne zwycięstwo odnieśli przeciwko trzecioligowemu przeciwnikowi w Pucharze Chin. Ostatnia forma ligowa Guangzhou FC przyniosła im trzy remisy i jedną porażkę w ostatnich czterech meczach, pozostawiając ich w dolnej połowie tabeli. Guangxi Pingguo Haliao również ostatnio jest w słabej formie, wygrywając tylko jeden z ostatnich pięciu meczów we wszystkich rozgrywkach. W tym czasie strzelili cztery gole i stracili dziewięć, a jedyne zwycięstwo odnieśli przeciwko drużynie z niższej ligi w Pucharze Chin. Ostatnia forma ligowa Guangxi Pingguo Haliao przyniosła im dwie porażki i trzy remisy w ostatnich pięciu meczach, pozostawiając ich w środku tabeli. Obie drużyny spotkały się dwukrotnie, Guangxi Pingguo Haliao wygrał raz, a Guangzhou FC raz. Guangxi Pingguo Haliao wygrał ostatnie spotkanie obu drużyn, zwyciężając 2-1 w Pucharze Chin w 2022 roku. Guangzhou FC będzie pozbawiony zawieszonego obrońcy Zhang Linpeng w tym meczu, podczas gdy Guangxi Pingguo Haliao będzie pozbawiony kontuzjowanego pomocnika Chen Hao. Transmisja na żywo meczu rozpocznie się 10 minut przed rozpoczęciem gry. Mecz piłkarski Guangzhou FC – Guangxi Pingguo Haliao będzie dostępny w zapisach bezpośrednio po transmisji na żywo. Na naszej stronie można znaleźć wszystkie mecze z udziałem drużyn Platense i Rosario Central, aby nagrać je i obejrzeć w dogodnym dla siebie czasie.