2024-10-06 15:10

Where to watch Zjednoczone Emiraty Arabskie – Dibba Al Fujairah Live Stream

Witamy wszystkich fanów piłki nożnej! Z przyjemnością oferujemy Państwu transmisję na żywo meczu Gulf United Dibba Al Fujairah, który odbędzie się 2024-10-06 w ramach turnieju ZJEDNOCZONE EMIRATY ARABSKIE: Division 1. Mecz rozpoczyna się o 15:10. Gospodarze zebrali pięć punktów w pięciu meczach ligowych i zajmują 15 miejsce w tabeli, podczas gdy goście mają siedem punktów i obecnie zajmują 10 miejsce. Gulf United przeżywa rozczarowujący początek kampanii ligowej, wygrywając tylko jeden z pięciu ostatnich meczów. W tym czasie strzelili pięć goli, ale stracili również dziewięć, co jest najgorszym wynikiem defensywnym w lidze. Ich ostatni mecz to porażka 2:1 z Al Hamriyah, która zostawia ich z tylko jednym punktem w ostatnich trzech meczach. Dibba Al Fujairah jest w nieco lepszej formie, wygrywając dwa z pięciu ostatnich meczów. W tym czasie strzelili siedem goli, ale również stracili siedem, co jest wynikiem lepszym tylko od Gulf United w dolnej połowie tabeli. Ich ostatni mecz to zwycięstwo 2:1 nad Al Urooba, które pozwoliło im awansować na 10 miejsce. Oba zespoły spotkały się już cztery razy, Dibba Al Fujairah wygrał trzy razy, a Gulf United raz. Dibba Al Fujairah strzelił osiem goli w tych meczach, a Gulf United trzy. Najlepszym strzelcem w meczu jest Ahmed Al Attas z Dibba Al Fujairah, który strzelił trzy gole w trzech meczach przeciwko Gulf United. Jeśli chodzi o wiadomości dotyczące zespołów, Gulf United będzie pozbawiony zawieszonego Mohameda Al Attasa, a Dibba Al Fujairah będzie bez kontuzjowanego Abdullaha Al Hammadiego. Transmisja na żywo meczu rozpocznie się 10 minut przed jego rozpoczęciem. Mecz piłkarski Gulf United Dibba Al Fujairah będzie dostępny w archiwach bezpośrednio po transmisji na żywo. Na naszej stronie można znaleźć wszystkie mecze z udziałem drużyn Platense i Rosario Central do nagrania i obejrzenia w dogodnym czasie.