8'
Iomar
1:1
35'

Witamy wszystkich fanow pilki noznej! Z przyjemnoscia oferujemy wam transmisje na zywo meczu Ilicitano Andratx, ktory odbędzie się 2024-10-05, w ramach turnieju HISZPANIA: Segunda RFEF. Mecz rozpocznie się o godzinie 17:00. Gospodarze zdobyli pięć punktów w pięciu meczach ligowych i zajmują 15 miejsce w tabeli, podczas gdy druzyna gosci ma siedem punktów i zajmuje aktualnie 10 miejsce. Ilicitano wygralo dwa z ostatnich pięciu meczów, remisując jeden i przegrywając dwa. Strzelili osiem bramek i stracili dziewięć. W swoim ostatnim meczu przegrali 1-2 u siebie z Formenterą. Ilicitano przegrali ostatnie dwa mecze u siebie, nie potrafiajac zdobyć bramki. W niedziele będą chcieli powrócić do zwycięskich szlaków przed swoimi kibicami. Andratx tymczasem wygrali dwa, zremisowali dwa i przegrali jeden z ostatnich pięciu meczów. Strzelili dziewięć bramek i stracili pięć. W swoim ostatnim meczu zremisowali 1-1 u siebie z Poblense. Andratx przegrali ostatnie dwa mecze wyjazdowe. Ich ostatnie zwycięstwo na wyjeździe miało miejsce przeciwko Penya Ciutadella (0-1) w połowie września. Te drużyny spotkały się tylko raz wcześniej, w sezonie 2021/22, kiedy Andratx wygrało 3-1 u siebie. Jedyne poprzednie spotkanie Ilicitano z drużyną z Balearów w Segunda RFEF miało miejsce w lutym 2022 roku, kiedy zremisowali 1-1 u siebie z Manacor. Ilicitano będzie pozbawiony pomocnika Sergi po tym, jak został wyrzucony z boiska w drugiej połowie ostatniego meczu. Transmisja na żywo meczu rozpocznie się 10 minut przed rozpoczęciem meczu. Mecz piłkarski Ilicitano Andratx będzie dostępny w archiwach natychmiast po transmisji na żywo. Na naszej stronie można znaleźć wszystkie mecze z udziałem drużyn Platense i Rosario Central do nagrania i obejrzenia ich w dogodnym dla siebie czasie.