2024-10-06 05:00

Where to watch Los Cabos – Apodaca Live Stream

Witamy wszystkich fanów piłki nożnej! Z przyjemnością oferujemy wam transmisję na żywo meczu Los Cabos Apodaca który odbędzie się 2024-10-06 w ramach turnieju MEXICO: Liga Premier Serie A. Mecz rozpocznie się o 05:00. Gospodarze nie wygrali żadnego z ostatnich pięciu meczów ligowych i aktualnie plasują się w dolnej połowie tabeli. Tymczasem goście wygrali trzy z ostatnich pięciu meczów ligowych i znajdują się w górnej połowie tabeli. Los Cabos zaliczyli trudny początek sezonu wygrywając tylko jeden z pięciu meczów ligowych. W tych meczach strzelili pięć bramek i stracili siedem z jedynym zwycięstwem nad nowo awansowanym zespołem. Ich ostatnia forma sprawiła, że zremisowali trzy mecze z rzędu a ich ostatnie spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem z zespołem zagrożonym degradacją. Apodaca z drugiej strony mieli bardziej pozytywny początek kampanii wygrywając trzy z pięciu meczów ligowych. W tych meczach strzelili siedem bramek i stracili pięć z ostatnim zwycięstwem nad zespołem z środka tabeli. Awansowali także do kolejnej rundy krajowego pucharu gdzie zmierzą się z rywalem z najwyższej ligi. W bezpośrednich spotkaniach Apodaca ma niewielką przewagę nad Los Cabos. W pięciu poprzednich spotkaniach Apodaca wygrał dwa razy podczas gdy Los Cabos wygrał raz. Pozostałe dwa mecze zakończyły się remisem. Najlepszym strzelcem w tych spotkaniach jest czołowy napastnik Apodaca który strzelił trzy bramki przeciwko Los Cabos. Przed sobotnim starciem Los Cabos będą pozbawieni kilku kluczowych zawodników z powodu kontuzji i zawieszeń. Apodaca tymczasem ma do dyspozycji pełny skład. Mając na uwadze lepszą formę gości i silniejszy skład Apodaca będzie pewny siebie, aby przedłużyć swoją serię meczów bez porażki przeciwko Los Cabos. Transmisja na żywo meczu rozpocznie się 10 minut przed rozpoczęciem gry. Mecz piłkarski Los Cabos Apodaca będzie dostępny w archiwum natychmiast po zakończeniu transmisji na żywo. Na naszej stronie można znaleźć wszystkie mecze z udziałem zespołów Platense i Rosario Central do nagrania i oglądania w dogodnym dla siebie czasie.