2024-10-06 13:30

Where to watch Mahasarakham – Sisaket United Live Stream

Witamy wszystkich fanów piłki nożnej! Z przyjemnością oferujemy Państwu transmisję na żywo meczu Mahasarakham – Sisaket United, który odbędzie się 2024-10-06 w ramach turnieju THAILAND: Thai League 2. Mecz ma rozpocząć się o 13:30. Gospodarze zebrali pięć punktów w pięciu meczach ligowych i zajmują 15 miejsce w tabeli, podczas gdy goście mają siedem punktów i zajmują obecnie 10 miejsce. Mahasarakham, gospodarze, przeżywają trudny początek kampanii, wygrywając tylko raz w ostatnich pięciu meczach. W tym okresie zdobyli pięć bramek, ale stracili również osiem. Ich ostatni mecz zakończył się porażką 2-1 z Khon Kaen United. Sisaket United, goście, byli w nieco lepszej formie, wygrywając dwa razy w ostatnich pięciu meczach. W tym okresie strzelili sześć bramek i stracili pięć, a ich ostatni mecz zakończył się zwycięstwem 1-0 nad Ayutthaya United. Mahasarakham ma złe wyniki przeciwko Sisaket United, przegrywając cztery z ostatnich pięciu spotkań. Sisaket United wygrał trzy z ostatnich pięciu meczów, w tym zwycięstwo 2-1 nad Mahasarakham w ich ostatnim spotkaniu. Mahasarakham nie będzie mógł skorzystać z zawieszonego obrońcy Suriya Sangprasert w tym meczu, podczas gdy Sisaket United nie ma żadnych poważnych problemów zdrowotnych. Może to być kluczowy mecz dla obu drużyn, ponieważ Mahasarakham chce oddalić się od strefy spadkowej, a Sisaket United dąży do awansu do górnej połowy tabeli. Transmisja na żywo meczu rozpocznie się 10 minut przed rozpoczęciem gry. Mecz piłki nożnej Mahasarakham – Sisaket United będzie dostępny w archiwum bezpośrednio po transmisji na żywo. Na naszej stronie można znaleźć wszystkie mecze z udziałem drużyn Platense i Rosario Central do nagrania i obejrzenia ich w dogodnym dla siebie czasie.