2024-10-09 20:00

Where to watch Meerbusch – Kleve Live Stream

Witamy wszystkich fanów piłki nożnej! Z przyjemnością oferujemy wam transmisję na żywo meczu Meerbusch – Kleve, który odbędzie się 2024-10-09 w ramach turnieju GERMANY: Oberliga Niederrhein. Mecz ma się rozpocząć o 20:00. Gospodarze zdobyli pięć punktów w pięciu meczach ligowych i zajmują 15. miejsce w tabeli, podczas gdy goście mają siedem punktów i obecnie znajdują się na 10. miejscu. Meerbusch jest w słabej formie, przegrywając trzy z ostatnich pięciu meczów. W ostatnich pięciu meczach strzelili tylko trzy gole, a stracili dziewięć. Ich ostatni mecz to porażka 2:0 z Wiedenbruck, przy czym oba gole padły w drugiej połowie. Meerbusch ma kiepski bilans spotkań z Kleve, przegrywając cztery z ostatnich pięciu meczów. Kleve również zmagało się z formą w ostatnich tygodniach, wygrywając tylko jeden z ostatnich pięciu meczów. Jednak w ostatnich trzech meczach strzelili siedem goli, w tym wygrali 3:1 z Ahlen w poprzednim meczu. Kleve ma lepszy bilans spotkań z Meerbusch, wygrywając trzy z ostatnich pięciu meczów. W ostatnich trzech meczach z Meerbusch strzelili również osiem goli. Najlepszym strzelcem w historii spotkań między tymi dwoma zespołami jest Jannik Stevens z Kleve, który zdobył trzy gole w pięciu meczach. Meerbusch będzie pozbawiony zawieszonego Juliana Schauerta w tym meczu, podczas gdy Kleve nie ma żadnych obaw związanych z kontuzjami lub zawieszeniami. Transmisja na żywo meczu rozpocznie się 10 minut przed rozpoczęciem gry. Mecz piłkarski Meerbusch – Kleve będzie dostępny w zapisach bezpośrednio po transmisji na żywo. Na naszej stronie znajdziesz wszystkie mecze z udziałem drużyn Platense i Rosario Central, aby je nagrać i obejrzeć w dogodnym dla siebie czasie.