2024-10-06 16:00

Where to watch Mertzig – Unia Tytus Petange Live Stream

Witamy wszystkich fanów piłki nożnej! Z przyjemnością oferujemy transmisję na żywo meczu Mertzig – Union Titus Petange, który odbędzie się 2024-10-06, w ramach turnieju LUXEMBOURG: Luxembourg Cup. Mecz ma rozpocząć się o 16:00. Gospodarze, zajmujący 15 miejsce w tabeli z pięcioma punktami, będą chcieli przerwać serię trzech porażek z rzędu, gdy podejmą Union Titus Petange, który zajmuje 10 miejsce z siedmioma punktami. Słaba forma Mertzig sprawiła, że spadli w tabeli po obiecującym początku sezonu. W ostatnich pięciu meczach ligowych przegrali trzy, zremisowali jeden i wygrali jeden, strzelając cztery bramki i tracąc siedem. Ich ostatnie zmagania obejmowały porażkę 3-0 ze Swift Hesperange i przegraną 2-1 z Etzella Ettelbruck. Union Titus Petange tymczasem wygrali dwa, zremisowali dwa i przegrali jeden z ostatnich pięciu meczów ligowych. W tym czasie strzelili sześć bramek i stracili cztery. Ich ostatni wynik to remis 1-1 z Differdange 03. W bezpośrednich spotkaniach Union Titus Petange ma niewielką przewagę nad Mertzig, wygrywając trzy z sześciu spotkań. Mertzig wygrał dwa razy, a jeden mecz zakończył się remisem. Obie drużyny ostatnio spotkały się w marcu 2022 roku, a Union Titus Petange wygrał 2-0. Mertzig nie będzie mógł skorzystać z zawieszonego obrońcy Kevina Heinza. Union Titus Petange nie zgłosił żadnych nieobecności. Transmisja na żywo meczu rozpocznie się 10 minut przed rozpoczęciem gry. Mecz piłkarski Mertzig – Union Titus Petange będzie dostępny w archiwum natychmiast po zakończeniu transmisji na żywo. Na naszej stronie możesz znaleźć wszystkie mecze z udziałem drużyn Platense i Rosario Central, aby nagrać je i obejrzeć w dogodnym dla siebie czasie.