Jak uzyskać dostęp do bezpłatnych transmisji meczów:
  2. Ukończ szybki proces rejestracji
  3. Przejdź do sekcji „Na żywo”
  4. Wybierz interesującą Cię parę i baw się dobrze!

Zapowiedź

Witamy wszystkich fanów piłki nożnej! Z przyjemnością oferujemy Państwu transmisję na żywo meczu Muglaspor Sariyer, który odbędzie się 2024-10-09, w ramach turnieju TURKEY: Turkish Cup. Mecz rozpocznie się o godzinie 13:00. Dwa zespoły o zróżnicowanych losach spotykają się w tym tygodniu w kluczowym meczu, ponieważ gospodarze zajmują miejsce w dolnej połowie tabeli z pięcioma punktami z pięciu meczów, podczas gdy goście zdobyli siedem punktów i zajmują miejsce w środkowej części tabeli. Muglaspor w tym sezonie zmaga się z brakiem stabilności, wygrywając tylko raz w ostatnich pięciu meczach. W tym okresie strzelili pięć goli i stracili siedem. Należy zauważyć, że w ostatnim meczu zremisowali 1-1 z liderem ligi, Altayem. Z kolei Sariyer w ostatnich tygodniach wykazuje oznaki poprawy. Wygrali dwa z ostatnich pięciu meczów, remisując jeden i przegrywając dwa. W tym czasie strzelili siedem goli i stracili pięć. Ich najbardziej imponujący wynik to zwycięstwo 2-1 nad Eyupspor, zajmującym trzecie miejsce. W ostatnim meczu tych dwóch drużyn Sariyer zwyciężył, wygrywając 2-1. Sariyer wygrał trzy z ostatnich pięciu spotkań z Muglaspor, podczas gdy Muglaspor wygrał raz, a jeden mecz zakończył się remisem. Co ciekawe, ostatni raz Muglaspor pokonał Sariyer w 2018 roku. W kwestii wiadomości o drużynach, Muglaspor będzie pozbawiony zawieszonego pomocnika Emre Gültekina. Z kolei Sariyer nie ma żadnych poważnych obaw związanych z kontuzjami lub zawieszeniami. Transmisja na żywo meczu rozpocznie się 10 minut przed rozpoczęciem gry. Mecz piłki nożnej Muglaspor Sariyer będzie dostępny w nagraniach natychmiast po zakończeniu transmisji na żywo. Na naszej stronie można znaleźć wszystkie mecze z udziałem drużyn Platense i Rosario Central, aby je nagrać i obejrzeć w dogodnym dla siebie czasie.