2024-10-05 12:00

Where to watch Pari NN – Lada Togliatti Live Stream

Witamy wszystkich fanów piłki nożnej! Mamy przyjemność zaoferować Państwu transmisję na żywo meczu Pari NN – Lada Togliatti, który odbędzie się 2024-10-05 w ramach turnieju ROSJA: FNL 2 – Division B. Początek meczu zaplanowano na godzinę 12:00. Gospodarze zajmują obecnie 15 miejsce w tabeli ligowej z pięcioma punktami z pięciu meczów, podczas gdy goście zajmują 10 miejsce z siedmioma punktami. Pari NN 2 przeżywa trudny początek sezonu, zaledwie jednym zwycięstwem z pięciu pierwszych meczów. Trzy remisy i jedna porażka pozostawiły ich w dolnej połowie tabeli. Ich ostatni występ zakończył się remisem 1:1 u siebie ze SKA-Chabarowsk, co oznacza trzy mecze bez zwycięstwa we wszystkich rozgrywkach. Lada Togliatti z kolei rozpoczęła kampanię bardziej pozytywnie, wygrywając dwa z pięciu pierwszych meczów. Dwa remisy i jedna porażka utrzymały ich w kontakcie z miejscami w play-off, i będą pewni siebie, dodając do swojej liczby punktów podczas podróży do Niżnego Nowogrodu w ten weekend. Ich ostatni mecz był domowym zwycięstwem 2:1 nad Jenisejem Krasnojarsk. W historii spotkań między tymi dwoma drużynami, gospodarze wygrali cztery z ośmiu spotkań, podczas gdy goście wygrali dwa. Odnotowano dwa remisy. Gospodarze strzelili 11 goli, podczas gdy goście strzelili 9 goli. Najlepszym strzelcem w historii spotkań jest napastnik gospodarzy z 3 golami. W ciągu ostatnich 7 dni nie ma żadnych istotnych informacji dotyczących tych drużyn. Transmisja na żywo meczu rozpocznie się 10 minut przed rozpoczęciem gry. Mecz piłkarski Pari NN – Lada Togliatti będzie dostępny w nagraniach bezpośrednio po transmisji na żywo. Na naszej stronie możesz znaleźć wszystkie mecze z udziałem drużyn Platense i Rosario Central, aby nagrać je i obejrzeć w dogodnym dla siebie czasie.