37'
Herman K.
4:0
59'

Witamy wszystkich kibiców piłki nożnej! Z przyjemnością oferujemy Państwu transmisję na żywo meczu Pawlowice Jelenia Gora który odbędzie się 2024-10-05 w ramach rozgrywek POLAND: III Liga Mecz ma rozpocząć się o 15:00 Gospodarze zebrali pięć punktów w pięciu meczach ligowych i zajmują 15 miejsce w tabeli podczas gdy goście mają siedem punktów i obecnie plasują się na 10 miejscu Pawlowice rozpoczęli kampanię w mieszanym stylu z trzema zwycięstwami i dwoma porażkami w pierwszych pięciu meczach Zdobyli dziewięć bramek i stracili siedem a ich ostatnie spotkanie zakończyło się porażką 2-0 z Polkowicami Historia ich spotkań z Jelenią Górą nie jest udana ponieważ nie pokonali ich w ostatnich pięciu próbach i będą chcieli przerwać tę serię słabej formy przeciwko rywalom Jelenia Góra również rozpoczęła sezon w mieszanym stylu z dwoma zwycięstwami dwoma remisami i jedną porażką w pięciu meczach Zdobyli sześć bramek i stracili sześć a ich ostatnie spotkanie zakończyło się zwycięstwem 2-1 nad Rekordem Bielsko-Biała Będą pewni siebie w starciu z Pawłowicami mając na uwadze, że wygrali ostatnie trzy spotkania między tymi dwoma drużynami Obie drużyny spotkały się 10 razy w przeszłości z pięcioma zwycięstwami Jeleniej Góry dwoma zwycięstwami Pawłowic i trzema meczami zakończonymi remisem Jelenia Góra zdobyła 15 bramek w tych meczach podczas gdy Pawlowice zdobyły osiem Najlepszym strzelcem w historii spotkań jest Krzysztof Król z Jeleniej Góry który zdobył cztery bramki W aktualnościach drużynowych Pawlowice będą musieli obejść się bez zawieszonego pomocnika Wojciecha Króla podczas gdy Jelenia Góra będzie grała bez kontuzjowanego obrońcy Michała Woźniaka Transmisja na żywo meczu rozpocznie się 10 minut przed rozpoczęciem gry Mecz piłkarski Pawlowice Jelenia Góra będzie dostępny w archiwum natychmiast po transmisji na żywo Na naszej stronie możesz znaleźć wszystkie mecze z udziałem drużyn Platense i Rosario Central aby nagrać i obejrzeć je w dogodnym dla siebie czasie