2024-10-06 15:00
not started

Where to watch Pineto – Gubbio Live Stream

Witamy wszystkich miłośników piłki nożnej! Z przyjemnością oferujemy Państwu transmisję na żywo meczu Pineto – Gubbio, który odbędzie się 2024-10-06 w ramach turnieju WŁOCHY: Serie C. Mecz ma rozpocząć się o 15:00. Gospodarze zebrali pięć punktów z pięciu meczów ligowych i zajmują 15. miejsce w tabeli, podczas gdy goście mają siedem punktów i obecnie zajmują 10. miejsce. Pineto przeżywa trudny początek sezonu, wygrywając tylko raz w pięciu pierwszych meczach ligowych. Zmaganie się również z brakiem skuteczności pod bramką, zdobywając zaledwie trzy gole i tracąc osiem z drugiej strony. Ostatnie występy przyniosły im porażki w trzech z pięciu ostatnich meczów, w tym 3:0 z Fermaną w ostatnim meczu. Gubbio z kolei cieszy się bardziej pozytywnym początkiem kampanii. Wygrali dwukrotnie, zremisowali raz i przegrali dwukrotnie w pięciu pierwszych meczach, strzelając siedem goli i tracąc sześć. W ostatnim meczu pokonali u siebie Lucchese 2:1, a zwycięską bramkę w 89. minucie zdobył Filippo Lorenzini. Oba zespoły spotkały się wcześniej trzykrotnie, przy czym Gubbio wygrał dwa z tych spotkań, a Pineto wygrał pozostałe. Gubbio strzelił też więcej goli w tych spotkaniach, sześć w porównaniu do trzech Pineto. Najlepszym strzelcem w tych meczach jest Filippo Lorenzini z Gubbio, który zdobył dwie bramki. Przed tym meczem Pineto będzie pozbawiony zawieszonego Simone Greselina, podczas gdy Gubbio nie mają poważnych obaw dotyczących kontuzji. Transmisja na żywo meczu rozpocznie się 10 minut przed rozpoczęciem gry. Mecz piłkarski Pineto – Gubbio będzie dostępny w nagraniach natychmiast po transmisji na żywo. Na naszej stronie można znaleźć wszystkie mecze z udziałem drużyn Platense i Rosario Central, aby nagrać i obejrzeć je w dogodnym dla siebie czasie.