2024-10-05 20:00

Where to watch Pinheiros – Linhares Live Stream

Witamy wszystkich kibicow pilki noznej! Z przyjemnoscia oferujemy wam transmisje na zywo meczu Pinheiros Linhares ktory odbędzie się 2024-10-05 w ramach turnieju BRAZIL: Capixaba 2. Mecz ma rozpocząć się o 20:00. Gospodarze odnieśli tylko jedno zwycięstwo w ostatnich pięciu meczach ligowych co pozostawia ich na 15 miejscu w tabeli z pięcioma punktami z możliwych 15. Ich przeciwnicy zgromadzili tymczasem siedem punktów z tej samej liczby meczów plasując się na 10 miejscu w tabeli. Pinheiros zmaga się z brakiem spójności od początku sezonu zdobywając tylko jedno zwycięstwo dwa remisy i dwie porażki. Z pewnością dodadzą im otuchy ich zwycięstwo 2-1 na wyjeździe z Real Noroeste w poprzednim meczu ale wiedzą że muszą poprawić swoje wyniki na własnym boisku jeśli chcą walczyć o miejsce w pierwszej połowie tabeli. Linhares z drugiej strony wykazał się znakami poprawy w ostatnich tygodniach wygrywając dwa z ostatnich trzech meczów. Strzelili również osiem bramek w ostatnich pięciu meczach co sugeruje że stanowią zagrożenie w ataku które może przysporzyć kłopotów gospodarzom. Linhares ma przewagę w bezpośrednich starciach między tymi dwoma drużynami wygrywając trzy z ostatnich pięciu spotkań w tym zwycięstwo 2-0 w ostatnim spotkaniu. W ostatnim tygodniu nie było żadnych znaczących informacji o drużynie po obu stronach co oznacza że obie drużyny powinny być w stanie wystawić swoje najsilniejsze dostępne składy na ten mecz. Transmisja na żywo meczu rozpocznie się 10 minut przed rozpoczęciem meczu. Mecz piłkarski Pinheiros Linhares będzie dostępny w archiwach natychmiast po zakończeniu transmisji na żywo. Na naszej stronie można znaleźć wszystkie mecze z udziałem drużyn Platense i Rosario Central do nagrania i obejrzenia w dogodnym dla Ciebie czasie.