2024-10-06 15:00

Where to watch Prato – Tuttocuoio Live Stream

Witamy wszystkich fanów piłki nożnej! Mamy przyjemność zaoferować Państwu transmisję na żywo meczu Prato – Tuttocuoio, który odbędzie się 2024-10-06 w ramach rozgrywek ITALY: Serie D. Mecz ma się rozpocząć o godzinie 15:00. Gospodarze zebrali pięć punktów w pięciu meczach ligowych i zajmują 15 miejsce w tabeli, podczas gdy goście mają siedem punktów i obecnie znajdują się na 10 miejscu. Prato rozpoczęło kampanię od mieszanych wyników, przegrywając trzy mecze z drużynami, które obecnie znajdują się wyżej w tabeli. Ich dwa remisy przyszły przeciwko drużynom z dolnej połowy tabeli, a ich ostatni mecz zakończył się remisem 2-2 z Arezzo. Tuttocuoio tymczasem wygrało dwa z pięciu pierwszych meczów, chociaż także trzy razy przegrało. Ich ostatni mecz to porażka 2-1 z liderem ligi San Donato. Tuttocuoio ma silny bilans spotkań z Prato, wygrywając trzy z ostatnich czterech spotkań między tymi dwoma drużynami, w tym 4-1 w ich ostatnim meczu. Prato nie będzie mogło skorzystać z usług zawieszonego Jacopo Cellai w tym meczu, podczas gdy Tuttocuoio nie zgłosiło żadnych obaw dotyczących kontuzji czy zawieszenia. Prato będzie chciało poprawić swoje wyniki na własnym boisku, przegrywając dwa z trzech meczów na Stadio Lungobisenzio w tym sezonie. Tuttocuoio tymczasem wygrało tylko jeden z trzech meczów wyjazdowych w tym sezonie. Transmisja na żywo meczu rozpocznie się 10 minut przed rozpoczęciem gry. Mecz piłki nożnej Prato – Tuttocuoio będzie dostępny w zapisie natychmiast po transmisji na żywo. Na naszej stronie można znaleźć wszystkie mecze z udziałem drużyn Platense i Rosario Central, aby nagrać je i obejrzeć w dogodnym dla siebie momencie.