2024-10-06 13:00

Where to watch San Fernando – Panaderia Live Stream

Witamy wszystkich fanów piłki nożnej! Z przyjemnością oferujemy Państwu transmisję na żywo meczu San Fernando – Panaderia, który odbędzie się 2024-10-06 w ramach turnieju HISZPANIA: Tercera RFEF. Mecz rozpocznie się o godzinie 13:00. Spotkają się dwa zespoły z środka tabeli, a gospodarze, którzy zajmują obecnie 15. miejsce z pięcioma punktami, będą gościć gości, którzy zdobyli siedem punktów i zajmują 10. miejsce. San Fernando miało problemy z regularnością w ostatnich meczach, wygrywając tylko raz w ostatnich pięciu spotkaniach. Zremisowali dwukrotnie i przegrali dwa razy, strzelając sześć goli i tracąc osiem. Najważniejszym wynikiem w tym okresie było zwycięstwo 2:1 nad El Ejido, które obecnie znajduje się w górnej połowie tabeli. Z kolei Panaderia jest w dobrej formie, przegrywając tylko raz w ostatnich pięciu meczach. Wygrali dwa i zremisowali dwa, strzelając siedem goli i tracąc pięć. Najbardziej imponującym wynikiem było zwycięstwo 2:0 nad Algeciras, które obecnie znajduje się w strefie barażowej. W meczach bezpośrednich Panaderia ma niewielką przewagę, wygrywając dwa z ostatnich pięciu spotkań między tymi drużynami. San Fernando wygrał trzy pozostałe, a obie drużyny strzeliły łącznie osiem goli. Najlepszym strzelcem w tych meczach jest Antonio Megías z Panaderii z trzema golami. Przed tym meczem San Fernando nie będzie mogło skorzystać z zawieszonego obrońcy Raula Palmy. Z kolei Panaderia nie zgłosiła żadnych kontuzji ani zawieszeń. Transmisja na żywo meczu rozpocznie się 10 minut przed jego rozpoczęciem. Mecz piłkarski San Fernando – Panaderia będzie dostępny w zapisach natychmiast po zakończeniu transmisji na żywo. Na naszej stronie można znaleźć wszystkie mecze z udziałem drużyn Platense i Rosario Central do nagrania i obejrzenia ich w dogodnym dla siebie czasie.