2024-10-06 10:00

Where to watch Sybir Nowosybirsk – S. Kostroma Live Stream

Witamy wszystkich fanów piłki nożnej! Z przyjemnością oferujemy Ci transmisję na żywo meczu Sibir Nowosybirsk S. Kostroma który odbędzie się 2024-10-06 w ramach turnieju ROSJA: FNL 2 Division A Gold. Mecz ma się rozpocząć o 10:00. Gospodarze zebrali pięć punktów w pięciu meczach ligowych i zajmują 15 miejsce w tabeli, podczas gdy goście mają siedem punktów i zajmują obecnie 10 miejsce. Sibir Nowosybirsk zmaga się z trudnościami w tym sezonie, wygrywając tylko jeden z pięciu ostatnich meczów. W tym czasie zremisowali dwa razy i przegrali dwa razy strzelając pięć bramek i tracąc siedem. Ich jedyne zwycięstwo przyszło w domu z ostatnią drużyną Dynamo Władywostok, podczas gdy przegrali z dwoma z trzech najlepszych drużyn w lidze, Jenisej i Krasnodar-2. S. Kostroma z kolei jest w nieco lepszej formie, wygrywając dwa z pięciu ostatnich meczów. Zremisowali również jeden i przegrali dwa, strzelając sześć bramek i tracąc pięć. Ich zwycięstwa przyszły przeciwko drużynom z środka tabeli SKA-Chabarowsk i Irtysz Omsk, podczas gdy ich porażki przyszły przeciwko drużynom z górnej połowy tabeli Tom Tomsk i Szynnik Jarosław. Obie drużyny spotkały się już cztery razy, dwukrotnie wygrywał Sibir Nowosybirsk i raz S. Kostroma. Był jeden remis między tymi drużynami. Najnowsze spotkanie odbyło się w sezonie 2021-22, które S. Kostroma wygrał 2-1. Sibir Nowosybirsk będzie pozbawiony zawieszonego Władimira Syczewoja w tym meczu, podczas gdy S. Kostroma będzie pozbawiony kontuzjowanego Artioma Jusupowa. Transmisja na żywo meczu rozpocznie się 10 minut przed rozpoczęciem gry. Mecz piłkarski Sibir Nowosybirsk S. Kostroma będzie dostępny w nagraniach natychmiast po zakończeniu transmisji na żywo. Na naszej stronie możesz znaleźć wszystkie mecze z udziałem drużyn Platense i Rosario Central do nagrania i obejrzenia ich w dogodnym dla Ciebie czasie.