2024-10-06 18:00

Where to watch Sumqayit – Qarabag Live Stream

Witamy wszystkich fanów piłki nożnej! Z przyjemnością oferujemy Państwu transmisję na żywo meczu Sumqayit – Qarabag, który odbędzie się 2024-10-06 w ramach rozgrywek AZERBAJDŻAN: Premier League. Początek meczu zaplanowano na godzinę 18:00. Gospodarze zajmują 15 miejsce w tabeli z pięcioma punktami, a goście są obecnie na 10 miejscu z siedmioma punktami, co zapowiada zaciętą i emocjonującą walkę o trzy punkty. Sumqayit w ostatnich spotkaniach prezentował się różnie, notując dwa zwycięstwa, dwa remisy i jedną porażkę w ostatnich pięciu meczach. Chociaż udało im się zdobyć osiem bramek, byli też podatni na ataki przeciwników, tracąc dziewięć bramek w tym okresie. Qarabag z drugiej strony wchodzi do tego meczu w imponującej formie. Wygrali cztery z ostatnich pięciu meczów, remisując w pozostałym, i strzelili imponujące 11 bramek, tracąc zaledwie dwie. Co najważniejsze, w poprzednim spotkaniu odnieśli kluczowe zwycięstwo 2:0 nad lokalnym rywalem Neftchi Baku. Historycznie Qarabag dominował w bezpośrednich starciach z Sumqayit, wygrywając 22 z 37 spotkań i przegrywając tylko sześć. Ostatnie zwycięstwo Sumqayit nad Qarabagiem miało miejsce w listopadzie 2021 roku, a zespół będzie chciał przerwać serię porażek z rywalem. W kadrze Sumqayit zabraknie pomocnika Elvina Mammadova, który jest zawieszony w tym meczu. Qarabag z kolei może liczyć na pełny skład. Biorąc pod uwagę ich lepszą formę i historyczną dominację w tym meczu, Qarabag będzie faworytem do zwycięstwa w tym meczu. Jednak Sumqayit w ostatnich czasach pokazał oznaki poprawy i będzie zdeterminowany, aby utrudnić życie gościom. Obie drużyny mają wiele do ugrania, co zapowiada zacięty mecz. Transmisja na żywo meczu rozpocznie się 10 minut przed rozpoczęciem meczu. Piłkarski mecz Sumqayit – Qarabag będzie dostępny w nagraniach zaraz po transmisji na żywo. Na naszej stronie można znaleźć wszystkie mecze z udziałem drużyn Platense i Rosario Central, aby nagrać i obejrzeć je w dogodnym dla siebie czasie.