Jak uzyskać dostęp do bezpłatnych transmisji meczów:
  2. Ukończ szybki proces rejestracji
  3. Przejdź do sekcji „Na żywo”
  4. Wybierz interesującą Cię parę i baw się dobrze!

Zapowiedź

Witamy wszystkich miłośników piłki nożnej! Z przyjemnością oferujemy Państwu transmisję na żywo meczu Turgutluspor – Agri 1970, który odbędzie się 2024-10-05, w ramach turnieju TURKEY: 3. Lig Group 4. Mecz rozpocznie się o godzinie 15:00. Gospodarze zdobyli pięć punktów w pięciu meczach ligowych i zajmują 15. miejsce w tabeli, podczas gdy goście mają siedem punktów i zajmują obecnie 10. miejsce. Turgutluspor podchodzi do tego spotkania w fatalnej formie po przegranych trzech ostatnich meczach ligowych. Zdołali odnieść tylko jedno zwycięstwo w ostatnich pięciu meczach, które przyszło przeciwko zagrożonemu spadkiem zespołowi Cizrespor. Ich problemy sprawiły, że spadli w tabeli do dolnej połowy, a tutaj będą desperacko chcieli wrócić na zwycięską ścieżkę. Agri 1970 z kolei zaliczył udany początek kampanii. Wygrali trzy z ostatnich pięciu meczów ligowych, a jedyną porażkę ponieśli przeciwko liderowi ligi. Ich imponująca forma pozwoliła im wspiąć się do górnej połowy tabeli, a w tym starciu będą pewni siebie, chcąc sprawić kłopoty Turgutluspor. Oba zespoły spotkały się wcześniej trzykrotnie, a Agri 1970 wygrało dwa z tych spotkań. W ostatnim spotkaniu Agri 1970 odniosło zwycięstwo 2:0. Turgutluspor będzie chciał się zemścić w tym meczu, ale aby pokonać w formie Agri 1970, będzie musiał być w najlepszej formie. Turgutluspor w tym spotkaniu nie będzie mógł skorzystać z zawieszonego obrońcy Mustafy Ozdemira, podczas gdy Agri 1970 będzie brakowało kontuzjowanego pomocnika Serdara Gunera. Transmisja na żywo meczu rozpocznie się 10 minut przed jego rozpoczęciem. Mecz piłkarski Turgutluspor – Agri 1970 będzie dostępny w archiwum zaraz po transmisji na żywo. Na naszej stronie można znaleźć wszystkie mecze z udziałem zespołów Platense i Rosario Central, aby nagrać i obejrzeć je w dogodnym dla siebie momencie.