GOALS

Gignac A.
1:0
16'

Witamy wszystkich fanów piłki nożnej! Z przyjemnością oferujemy Państwu transmisję na żywo meczu UANL- Tigres – Puebla, który odbędzie się 2024-10-06 w ramach rozgrywek MEXICO: Liga MX. Początek meczu zaplanowano na godzinę 01:00. Gospodarze, którzy obecnie zajmują 15 miejsce z pięcioma punktami po pięciu meczach, będą chcieli poprawić swoje wyniki w meczu przeciwko rywalom, którzy zajmują 10 miejsce z siedmioma punktami. UANL- Tigres, którzy w ostatnich pięciu meczach ligowych odnieśli dwa zwycięstwa, dwa remisy i jedną porażkę, charakteryzowali się niestabilną formą. W tym okresie zdobyli siedem bramek i stracili pięć, z czego cztery zdobył ich gwiazda, Andre-Pierre Gignac. Meksykański reprezentant od wielu lat jest kluczową postacią w Tigres, strzelając ponad 100 bramek dla tego klubu. Puebla z kolei w ostatnich pięciu meczach odniosło dwa zwycięstwa, jeden remis i dwie porażki. Zdobyli sześć bramek i stracili cztery, a ich gole pochodzą z różnych źródeł. Ich najlepszym strzelcem jest Omar Fernandez z trzema golami. Puebla będzie chciało kontynuować dobrą formę i awansować w tabeli, natomiast Tigres będą chcieli odbić się od ostatniej porażki i awansować do pierwszej połowy tabeli. Oba zespoły spotkały się 34 razy w przeszłości, z czego UANL- Tigres wygrał 17 razy, Puebla 7 razy, a pozostałe 10 meczów zakończyło się remisem. Ostatni raz te drużyny spotkały się w 2023 Clausura, gdzie UANL- Tigres wygrał 2-0. Przed tym meczem żadna z drużyn nie ma poważnych obaw związanych z kontuzjami. Oba zespoły będą w pełnym składzie i będą chciały zdobyć trzy punkty. Transmisja na żywo meczu rozpocznie się 10 minut przed rozpoczęciem gry. Mecz piłkarski UANL- Tigres – Puebla będzie dostępny w archiwach zaraz po zakończeniu transmisji na żywo. Na naszej stronie można znaleźć wszystkie mecze z udziałem drużyn Platense i Rosario Central, aby je nagrać i obejrzeć w dogodnym dla siebie czasie.