2024-10-05 18:00

Where to watch Viktoria FC – Astra Węgry Live Stream

Witamy wszystkich fanów piłki nożnej! Z przyjemnością oferujemy wam transmisję na żywo meczu Viktoria FC – Astra Hungary, który odbędzie się 2024-10-05, w ramach turnieju HUNGARY: Hungarian Cup Women. Mecz ma rozpocząć się o godzinie 18:00. Gospodarze zdobyli pięć punktów w pięciu meczach ligowych i zajmują 15 miejsce w tabeli, podczas gdy goście mają siedem punktów i obecnie zajmują 10 miejsce. Viktoria FC W rozpoczęła sezon z mieszanymi wynikami, wygrywając dwa, remisując jeden i przegrywając dwa z pięciu pierwszych meczów. Zdobyli siedem bramek i stracili sześć w tym sezonie. W swoim ostatnim meczu ulegli 2:1 pretendentowi do tytułu Olympique Lyon, przegrywając w ostatniej minucie. Astra Hungary W tymczasem również miała niestabilny początek sezonu. Wygrali dwa, zremisowali jeden i przegrali dwa z pięciu meczów, strzelając osiem bramek i tracąc siedem. Ich ostatni mecz był zwycięstwem 3:1 nad ostatnim w tabeli Ferencvaros, w którym odrobili straty i zapewnili sobie zwycięstwo. Oba zespoły spotkały się już trzykrotnie, dwukrotnie zwyciężyła Viktoria FC W, a raz Astra Hungary W. Najnowsze spotkanie miało miejsce w ubiegłym sezonie w analogicznym meczu, który Viktoria FC W wygrała 2:0. Viktoria FC W nie będzie mogła skorzystać z kontuzjowanej pomocniczki Leny Oberdorf, podczas gdy Astra Hungary W nie będzie mogła skorzystać z zawieszonej obrończyni Anny Csiki. Transmisja na żywo meczu rozpocznie się 10 minut przed rozpoczęciem gry. Mecz piłkarski Viktoria FC – Astra Hungary będzie dostępny w nagraniach bezpośrednio po transmisji na żywo. Na naszej stronie można znaleźć wszystkie mecze z udziałem drużyn Platense i Rosario Central, aby nagrać i obejrzeć je w dogodnym dla siebie czasie.