72'
Berraco Santos G. E.
1:1
80'

Witamy wszystkich fanów piłki nożnej! Z przyjemnością oferujemy wam transmisję na żywo meczu Villarrobledo Cazalegas który odbędzie się 2024-10-06 w ramach turnieju HISZPANIA: Tercera RFEF. Mecz ma się rozpocząć o godzinie 18:00. Gospodarze zdobyli pięć punktów w pięciu meczach ligowych i zajmują 15 miejsce w tabeli podczas gdy goście mają siedem punktów i zajmują obecnie 10 miejsce. Villarrobledo miał trudny początek sezonu wygrywając tylko jeden z pięciu meczów otwarcia. Ich forma była niespójna z dwoma remisami i dwiema porażkami uzupełniającymi ich rekord. Strzelili pięć goli i stracili siedem z ostatnim meczem zakończonym porażką 1-0 u siebie z Toledo. Należy zauważyć że zmagali się z silniejszymi przeciwnikami przegrywając z dwoma najlepszymi drużynami w lidze. Cazalegas również miał mieszany początek kampanii wygrywając dwa remisując jeden i przegrywając dwa z pięciu meczów. Strzelili sześć goli i stracili pięć z ostatnim meczem zakończonym remisem 1-1 u siebie z Illescas. Mają solidny rekord przeciwko drużynom z dolnej połowy tabeli wygrywając dwa z trzech spotkań. W historii spotkań między tymi dwoma stronami Villarrobledo ma przewagę wygrywając trzy z pięciu spotkań. Cazalegas wygrał raz a jeden mecz zakończył się remisem. Ogólna różnica bramek wynosi 8-5 na korzyść Villarrobledo. Najlepszym strzelcem w tych meczach jest Carlos Martínez z Villarrobledo który strzelił trzy gole. Żadna z drużyn nie zgłosiła żadnych poważnych kontuzji ani zawieszeń przed tym starciem. Transmisja na żywo meczu rozpocznie się 10 minut przed rozpoczęciem gry. Mecz piłkarski Villarrobledo Cazalegas będzie dostępny w nagraniach zaraz po transmisji na żywo. Na naszej stronie możesz znaleźć wszystkie mecze z udziałem drużyn Platense i Rosario Central aby nagrać je i obejrzeć w dogodnym dla siebie czasie.